Jaký je rozdíl mezi iPhone XS a iPhone XS Max ?

iPhone XS má 5,8palcový OLED displej a iPhone XS Max má 6,5palcový OLED displej, což znamená, že iPhone Xs Max je větší; ale kromě toho není mezi těmito dvěma telefony žádný rozdíl.

Přednosti

iPhone Xs a iPhone XS Max používají čip A12 Bionic. Oba telefony mají 6jádrový CPU a 4jádrový GPU, oba jsou rychlejší a výkonnější než iPhone X.

Kamera

Phone XS a iPhone XS Max se dodávají se systémem duálního fotoaparátu na zadní straně, který se skládá z širokoúhlého objektivu f1,8 12MP a teleobjektivu f2,4 12MP.

Video

Možnosti videa jsou stejné jako u loňského iPhonu X, což znamená, že můžete očekávat, že iPhone XS a iPhone XS Max budou mít následující specifikace videa:

  • 4K video od 24 fps, 30 fps do 60 fps
  • 1080p HD video od 30 fps do 60 fps
  • 720p HD video od 30 fps
  • Optická stabilizace pro video
  • Zpomalený záběr 1080p od 120 fps do 240 fps
iPhone Xs Max

iPhone Xs Max

6.5″ displej

iPhone Xs

iPhone Xs

5.8″ displej

iPhone Xr

iPhone Xr

6.1″ displej

Prvotřídní materiály

Nejodolnější přední sklo u smartphonu. Precizně opracované hliníkové pásy letecké kvality. Odolnost vůči vodě a prachu. Šest úžasných nových povrchových úprav.

7 VRSTVÁ BAREVOST

Krásné povrchové úpravy zadního skla jsou dosaženy pomocí pokročilého procesu, který umožňuje hluboké a bohaté barvy.

LETECKÁ ODOLNÁ SLITINA

Speciální Apple navržená slitina je přesně opracována tak, aby vytvořila strukturální pásy, a eloxována, aby doplnila barvu zadního skla.

BEZDRÁTOVÉ NABÍJENÍ

Skleněná zadní strana umožňuje iPhone XR snadno a bezdrátově nabíjet...

iPhone zadní kryt

Face ID

když je vaším heslem vaše tvář.

Můžete odemknout svůj iPhone, přihlásit se do aplikací a platit za věci pouhým pohledem. Je to nejbezpečnější ověřování obličeje, jaké kdy bylo v chytrém telefonu. A teď je to ještě rychlejší.

Není to jen telefón je to iPhone

Každé rozhodnutí, které se týká iPhonu, jej odlišuje od ostatních

Od způsobu, jakým je vyroben, přes způsob, jakým od začátku budujeme soukromí a zabezpečení, až po inovativní způsoby, jak recyklujeme jeho součásti.